Close

Resory Otwock

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się regeneracją wymianą i sprzedażą różnego rodzaju asortymentu związanego z resorami i sprężynami w Otwocku i na terenie całego województwa mazowieckiego. Oferujemy sprzedaż, naprawę, wymianę, regenerację i wzmacnianie resorów, piór resorowych oraz wszelkich elementów współpracujących. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami skontaktuj się z naszym profesjonalnym zespołem.

Otwock – naprawa resorów

Resory to główny zakres działalności naszej firmy. Tematyką resorów zajmujemy się od ponad 30 lat, dzięki czemu gwarantujemy Państwu produkty i usługi na najwyższym poziomie technicznym za przystępną cenę – dzięki licznym relacjom handlowym wypracowanym przez te lata. Realizujemy usługo na terenie Otwocka i okolic.

Zakres naszej oferty związanej z resorami to m.in:

  • Resory do ciężarówek – sprzedaż resorów wszystkich typów
  • Resory do aut dostawczych
  • Resory paraboliczne
  • Naprawa resorów
  • Pióra resorowe
  •  

Częstotliwość dostaw oraz doskonale wypracowane procedury zamówień skracają czas naprawy resorów w Państwa samochodzie do minimum. Nasz własny magazyn części jest również do Państwa dyspozycji, dzięki czemu w większości przypadków jesteśmy w stanie obsłużyć Klientów na miejscu, przekazując wybrane resory natychmiast.

ZAKŁAD KOWALSKI, SERWIS RESORÓW
Maciej Andrychowicz

ul. Jaktorowska 76
96-300 Żyrardów

NIP: 838-163-98-25 

REGON: 017520410

Bank CREDIT AGRICOLE
74 1940 1076 3113 6277 0000 0000

Dojedziesz do nas Autostradą A2 a także Drogą Krajową nr 8!